Çiz Gitsin

Çiz Gitsin
Çiz Gitsin'i ücretsiz olarak indirip, arkadaşlarınızla veya hiç tanımadığınız insanlarla karşılıklı çizim yaparak kelimeleri tahmin edin! Siz çizin onlar tahmin etsin, onlar çizsin siz tahmin edin. İçinizdeki ressamı ortaya çıkarın!

Dokunmatik ekranların bize çok fazla şey yapabileceğimizi gösterdiği farklı bir oyun. ekrana anlatmak istediğiniz kelimeyi çiziyorsunuz farklı renkler kullanabiliyorsunuz çok zevkli bir o kadarda heyecanlı bir oyun. Bir süre sonra bağımlılık yapmaya başlıyor. Çizdiğiniz resimleri karşı tarafın tahmin etmesi sizi çok heyecanlandırıyor. bazen karşı taraf size mesela torba kelimesini anlatmaya çalışırken ekrana çorba çiziyor ve siz düşünmekten bir hal oluyorsunuz sonunda torba olduğunu anladığınızda karşı tarafa sıradaki çizimi yapmadan önce ekrana küçük bir not yazıyorsunuz "o nasıl torba?" :) diğer oyuncadan gelen cevap ay ben yanlış okumuşum :) keyifli oyunlar.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi