Cin Ali motorda

Cin Ali motorda

Stunt Biker ile daha önce doodle sprint ve Rope'n'Fly ile oynadığımız çizgiden karakterimiz bu sefer motorsiklet üzerinde. Karakterimiz belli zorluk derecesinde ki haritalarda sürdüğümüz motorumuz ile haritanın sonuna kadar motoru ve kendinizi parçalamadan gelmeyi hedefliyorsunuz. Oyunumuz diğer oyunlar gibi ücretsiz. Haritalarda sadece şekillerin değişmesi yerine bazı yerlere esnek tabanlar koyulması veya bazı yerlerde boşluklar oluşarak buraları zorlaştırmışlar. Oyunda sizinle beraber isteğe bağlı olarak gölge bir motor da yapay zeka ile hareket ediyor ama bu motor da saçma bir şekilde parçalabildiği için açıkçası ne işe yaradığını anlamadım. Oyun kendine çekiyor fakat anlamadığım birşekilde oyunun bazı başlangıçlarında motor dengesiz gidiyor önü kalkabiliyor ve düz yolda bile giderken takla atıp parçalabiliyorsunuz. Tüm bunlara rağmen oyun şu an bende bağımlılık yapmıştır. Tavsiyemiz oyunu denemenizdir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi