Çift SIM’e sahip Galaxy Note 2

Çift SIM’e sahip Galaxy Note 2
Samsung'un çift SIM kartlı Galaxy Note 2 modeli sızdırıldı.

Kısa süre önce IFA 2012 fuarında tanıtılan ve ayrıntılı ön incelemesini yayınladığımız Galaxy Note II modelinin tek  SIM kart girişi taşıdığı belirtilmişti. Ancak bugün bir sitede ortaya çıkan görseller modelin çift SIM girişli olduğunu ortaya koydu.

 

Mydrivers sitesi tarafından elde edilen görsellerin Çinli Unicom operatörünün pazara sunmaya hazırlandığı Galaxy Note II modeline ait olduğu iddia ediliyor. Görselde dikkati çeken iki farklı SIM girişinin bulunması.

 

Girişlerin bir tanesi standart SIM kart içinken diğer ise microSIM kart için. Site modelin WCDMA+GSM çift bandı ile çalışacağını aktarıyor.

 

Modelin özellikleri ise uluslararası versiyondan farklı değil. 5.5 inçlik 720p ekran, 1.6GHz hızında çalışan Exynos 4412 dört çekirdekli işlemci, 2GB RAM, 8MP arka kamera, 16GB/32GB/64GB depolama kapasitesi, hafıza kartı girişi ve Android 4.1 işletim sistemi.

 

Modelin China Unicom tarafından Ekim ayı sonunda Çin pazarına sunulacağı belirtiliyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi