Chrome to Phone

Chrome to Phone
Browser'daki içerikleriniz anında mobil cihazlarınızda.

Bazen bilgisayarımızda ki herhangi bir linki, telefon numarasını, bir metni ya da haritayı mobil cihazlarımıza göndermek isteriz fakat tam olarak nasıl yapılacağını bilemeyiz.

Siz şimdi amacı tam da bu gibi şeyleri gidermek olan bir uygulama tanıtacağım. Uygulama android platformuna özel ve son zamanların en popüler internet tarayıcısı Google Chrome üzerinde çalışıyor. Uygulamayı kullanmak için önce Chrome Web Store'dan eklentiyi Chrome internet tarayıcınıza eklemek, sonra android marketten uygulamayı indirip kurmak. 

Bundan sonra yapmanız gereken sadece hem chrome üzerinde hem de mobil android cihazınız üzerindeki aynı hesapları kullanmak. Gmail hesabınız her iki taraftada senkronize çalıştırarak istediğiniz içeriği browserdan mobil cihazınıza gönderebileceksiniz.

Uygulama detaylı bilgisi ve indirmek için tıklayın.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi