Chrome ile YouTube videolarını bilgisayara indirme!

Chrome ile YouTube videolarını bilgisayara indirme!
İnternet tarayıcısı olarak Chrome kullanıyorsanız Youtube videolarını bilgisayarınıza indirmeniz çok kolay...

YouTube'dan video indirmek için bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemeden oldukça kolay ve kullanışlı bir yöntem var. Eğer internet tarayıcısı olarak Chrome kullanıyorsanız tek yapmanız gereken Chrome Web Mağazasından YouTube Downloader eklentisini tarayıcınıza eklemek. Üstelik bu eklentiyi tarayıcınıza ekledikten sonra YouTube'daki videoları ister video isterseniz de mp3 şeklinde bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Aşağıdaki adımları izleyerek Chrome farklılığı ile YouTube'dan video ve mp3'ün nasıl indirildiğini görebilirsiniz.

Adım 1. İlk önce Chrome Web Mağazasından YouTube Downloader eklentisini tarayıcınıza kurun.

 

Adım 2. Chrome eklentisini tarayıcınıza kurduktan sonra YouTube'dan istediğiniz videoyu açın. Açtığınız videonun altında Download seçeneği göreceksiniz. Download seçeneğinin içinde mp3 veya video formatlarından birini seçerek indirme işlemine başlayabilirsiniz.

Bu işlemi yaptıktan sonra YouTube'daki video istediğiniz formatta bilgisayara inmeye başlayacaktır. Aşağıdaki ekrandan da indirme işleminize ait detayları görebilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi