Chrome artık not defteri

Chrome artık not defteri
Bilgisayar başında not almak için uygulama arayışına son verecek bir Chrome eklentisi.

Google internet tarayıcıları arasında Chrome ile kendine apayrı bir yer edindi. Özellikle hızlı ve kolay kullanımı en belirgin özelliklerinden biri. Fakat bir internet tarayıcısını ne kadar farklı alanlarda kullanılabileceğinin en güzel örneklerinden birini de Google Chrome deneyimi ile bizlere sunmakta.

Chrome Extension'lar ile tarayıcımıza yüklediğimi küçük uygulamalar ile maksimum verimi alabilmek mümkün oluyor.

Size anlatacağımız oldukça kullanışlı bir not alma uygulaması. Eğer Chrome'dan vazgeçmiyorsanız ve ayrı bir not alma uygulaması kullanıyorsanız bigisayar başındayken bu Chrome eklentisi ile artık not alma uygulamasına ihtiyacınız kalmayacak.

Öncelikle tıklayarak Chrome eklentisine ulaşabilirsiniz. Uygulama kullanımı ve arayüzü oldukça basit. Ayrıca Google hesabınızla giriş yaparakda notlarınızı online olarak saklayabilirsiniz. Bir başka bilgisayarda yine bu eklentiyi kurduğunuzda ve hesabınızla giriş yaptığınızda tüm notlarınız hemen karşınıza gelecektir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi