Cep telefonundaki bilgileri bilgisayara yedekleme

Cep telefonundaki bilgileri bilgisayara yedekleme
Akıllı telefonunuzdaki tüm fotoğraf, video ve ses dosyaları ile rehber ve mesajlarınızı bilgisayarınıza yedeklemeniz için yapmanız gerekenler oldukça kolay.

Cep telefonunuz bozulduğunda, verileri yanlışlıkla sildiğimizde yada telefonumuz kaybolduğunda verilerimizi nasıl geri getirebiliriz.

iPhone, iPad ve iPod gibi Apple ürünlerinde Apple'ın iTunes yazılımı imdata yetişiyor. iTunes; telefon bilgilerini, uygulamalarını, rehberi, mesajları, son ziyaret edilen siteler dahil bütün bilgileri yedekleme gibi özelliğe sahiptir. Apple kullanıcıları iTunes'u kullanarak verilerini yedekleyebilirler.

Şayet Android kullanıcısı iseniz Wondershare MobileGo yazılımı ile tüm verilerinizi yedekleme imkanı bulabilirsiniz. Yazılımı www.wondershare.com/android-manager sitesine girerek indirebilirsiniz. Bu yazılımı indirdikten sonra telefonumuzu bilgisayara bağlayınca USB üzerinden veri transfer işlemleri etkileşime geçmektedir.

 

 

Yazılımdaki yönergeleri takip ederek telefonunuzdaki bütün verileri bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Yazılım oldukça anlaşılır ve kullanışlı. 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi