Cep İlaç

Cep İlaç
İlaç prospektüslerine hızlı ulaşım.

Eşine az rastlanır bir mobil uygulamadan bahsetmek isyiroum sizlere. Uygulamanın adından da anlaşılacağı gibi bu mobil uygulama ilaç rehberi. Uygulama ile ilaçların prospektüsüne ulaşabiliyorsunuz. 

Endikasyonları yazarak ilaç adlarına ya da direk ilaç ismini yazarak ilacın prospektüsüne ulaşmak mümkün. Herhangi bir üyelik sistemini zorunlu koşmayan uygulamayı android marketten indirip hızlıca kurabilirsiniz. 

Hatırlatmakta fayda var kesinlikle bu uygulama ile endikasyonlar üzerinden araştırma yapıp ilaç satın almayınız. Mutlaka doktorunuza danışınız.

Detaylı bilgi ve uygulamayı indirmek için tıklayabilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi