CeBIT Bilişim Eurasia artık CNR Expo'da!

CeBIT Bilişim Eurasia artık CNR Expo'da!
CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi İstanbul Fuar Merkezi / CNR Expo’da Yeşilköy’de düzenlenecek!

Bugüne kadar şehre olan uzaklığı nedeniyle eleştirilen Tüyap Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen Avrasya'nın bir numaralı bilişim, teknoloji, iletişim ve haberleşme platformu niteliğindeki, CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi'nin 2012 ve 2013 yıllarında Yeşilköydeki CNR Expo'da düzenleceği açıklandı.

Fuar organizatörü HİFAŞ yönetimi sektörden gelen talep üzerine bu kararın alınması gerektiğini ve bu yer değişikliği sayesinde sektörün ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirtti. Ayrıca bu değişikliğin fuarın yeniden yapılanma ve yeniden organizasyonunda bir sonraki önemli adım olduğunu ve CeBIT Bilişim Eurasia’nın Avrasya bölgesindeki bir numaralı pazarlama platformu olarak düzenlenmeye devam etmesine katkıda bulunduğunu belirtti. 2012 yılında 29 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan fuar, 2013 yılında ise 24 – 27 Ekim tarihlerinde düzenlenecek.

Detaylı bilgilere www.cebitbilisim.com adresinden ulaşabilirsiniz. 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi