CeBIT 29 Kasım’da kapılarını açıyor!

CeBIT 29 Kasım’da kapılarını açıyor!
Avrasya’nın en önemli Bilişim, Teknoloji ve İletişim Platformu CeBIT Bilişim Eurasia ve CeBIT Sinerji Zirvesi, 29 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında CNR Fuar merkezinde kapılarını açıyor.

Deutsche Messe/Hannover Messe Uluslararası Fuarcılık Genel Müdürü  Alexander KÜHNEL, 100 ülkeden 150 bine yakın katılımcı beklediklerini belirterek, “Talep doğrultusunda CNR’a taşındık” dedi. Kühnel, CeBIT Bilişim Eurasia’da bu yılda ‘Akıllı Yaşam Konseptleri’nin öne çıkacağını kaydederek, şu bilgileri verdi: “Türkiye’nin bölgesel gücü, yeni iş ilişkileri ve iş modellerinin yanı sıra çevre ülkeler tarafından model olarak gösterileceği platformda, büyüyen şehirlerin iletişim, güvenlik, ulaşım, hava kirliliği, eğitim, sağlık ve alt yapı alanlarında karşılaştığı sorunları bilişim teknolojileriyle nasıl giderilebileceği hazırlanan projeler ile aktarılacak.”

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi