Cebinizdeki RİSK!!!

Cebinizdeki RİSK!!!

Risk veya Gizli hedef bir savaş-strateji masaüstü oyunudur. Masaüstü oyunlardan kastım monopoly tarzı bir oyundur. Bölgelere ayrılmış özel bir Dünya haritası üzerinde oynanan strateji oyunu bir yandan büyük bir alana yayılma, bir yandan belli bir kıtaya elde tutma ve her tur en az 1 yeri ele geçirerek kart biriktirerek tur başlarında ekstra adam alabilme esasına dayalıdır. Oyunun dünyada milyonlarca fanı var desem inanın abartmış olmam. Şahsen ben  daha önce hem masaüstünde hemde bilgisayarda saatlerimi geçirdiğimdim. Oyunu tanımayanlar için bu küçük tanıtımı yapmak zorundaydım. Hala oyunu ciddiye almayanlar için oyunun ios türünü EA games yaptı EA boş iş yapmaz diyerek oyunun içeriğinde detaya girmek istiyorum.

Risk içinde 3 tür oyun barındırıyor. single oyun, Multiplayer oyun ve Tutorial. Multiplayer 2 ye ayrılıyor. Aynı makinada sırası ile oynamak ve farklı makinalarda ağ üzerinden oynamak. Oyun çok eğlenceli ve EA nin en güzel katkısı saldırı tuşunun yanına koyduğu sonuna kadar saldır tuşu.bazen 20 asker ile 3 askere saldırıyor ve zarların dönmesinden sıkılıyorsanız size direk sonucu veriyor bu tuş.

Dünyanın en ünlü masaüstü strateji oyununu telefonunuza inanın çok yakışacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi