Cebinizdeki Photoshop

Cebinizdeki Photoshop
Mobil dünyanın fotoğraf düzenleme uzmanı

Photoshop programını duyman yoktur sanırım. En iyi fotoğraf düzenleme programlarından biridir. Adobe bu alandaki liderliğini mobil dünyayada taşımak istiyor gibi.

Android platformunda bulunan Adobe Photoshop Express programı ile akıllı telefonunuz ya da tabetinizde bulunan resimler üzerinde, masaüstü versiyonu kadar olmasada bir çok düzenleme yapmanız mümkün.

Uygulamayı indirmek için ister tıklayayıp uygulamanın market sayfasına gidip direk olarak mobil cihazınıza kurabilir isterseniz Android mobil cihazında ki market uygulaması ile "Adobe Photoshop Express" arama sorgusu ile de uygulamayı indirebilirsiniz. 

Tabi dikkat etmeniz gereken sistem versiyonu 1.5'in üzerinde olması gerekir.

Mobil cihazların donanım güçleri arttıkça kim bilir belki de masaüstü bilgisayarlarımızdaki işlevselliğe yakın bir işlevsellikte Photshop Express'den bekleyebiliriz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi