Cat Physics

Cat Physics
İki kedinin bir topu birbirlerine göndermesi gibi basit bir fikirden çıkmış güzel bir oyun.

Cat Physics bir siyah bir beyaz kedinin birbirlerine bir top(belki de bir yün topu)  gönderme çabalarına dayanıyor. Dünde tanıtımını yaptığımız gibi bu oyunda android ve ios'ta çalışabiliyor. İki sorunlu kedinin birinin kuyruğundan çıkan top diğer kedinin kuyruğuna gitmeden o bölümü geçemiyorsunuz. "Bu kadar basit mantıklı bir oyun ne kadar zor olabilir ki" demeyin bazı bölümler gerçekten sizi zorlayabiliyor. Bu topların düz alanlarda değilde engebeli yerlerden veya o bölümde kullanabileceğiniz bazı özellikler ile bölümü geçiyorsunuz. Galeride bir çok resmini görebildiğiniz oyunumuzda sizi diğerlerinden başarılı kılan tek özellik iki kedi arasında topu ne kadar az mesafe kattettirerek hedefe ulaştırırsanız o kadar yüksek puan alırsınız. Bu ücretsiz oyun sizin için çok eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayabilir. Tabii benim gibi bazı bölümlere takılıp hırs yaparsanız eğlenceniz gerginliğe dönüşebilir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi