CASIO QV-R80 fotoğraf makinasını satışa sunuyor!

CASIO QV-R80 fotoğraf makinasını satışa sunuyor!
Casio'nun kullanıcıların taleplerini karşılayacak şekilde geliştirdiği QV-R80'i çok yakında kullanıcısıyla buluşuyor.

Ürün, 16 mp çözünürlüğüyle fotoğraf kalitesinde göz doldurmanın yanı sıra üzerinde bulunan 5x optik zoomu ile'de uzakları yakın hale getiriyor. QV-R80 hafif ve kullanış kolaylığıyla seyahatlerinizin vazgeçilmezi haline gelecek.

 

26 mm geniş açı lensi ile  manzara ve kalabalık grup çekimleri için geniş kapsama alanı sağlayan ürün partiler için en eğlenceli alternatif olacağa benziyor.

 

Yüz tanıma fonksiyonu sayesinde otomatik odaklanarak parlaklığı optimize ederken arka ışık sahnelerinde bile yüzler parlak ve net görünmesini sağlıyor.

 

QV-R80 Kompakt yapısı ve kolay kullanımıyla fotoğraf severlerin gözdesi olmanın yanı sıra ekonomik fiyatıylada beklentilerin çok üstünde ..

 

Ürünün Mayıs ayında ve satış fiyatının da 249TL civarında olacağı tahmin ediliyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi