Canınız sıkılıyorsa Paper Toss

Canınız sıkılıyorsa Paper Toss

İş yerinde canınız sıkıldığı zaman buruşturduğunuz kağıtları çöp kutusuna basket atmayı muhakkak denemişsinizdir. Bunu defalarca yapmışta olabilirsiniz. Peki çöp kutusuna attığınız kağıtları hiç saydınız mı?

Evde, işyerinde canınız sıkıldığı zaman bu sıkıntıyı eğlenceye dönüştürecek bir uygulama: Paper Toss. Gerçek hayatta çöp kutusuna buruşturarak atmaya çalıştığınız kağıt parçalarını bu oyun ile sanal ortama taşıyabilir ve hedefe ulaşan kağıtları sayabilirsiniz. Android Market’den ücretsiz olarak indirilebilen bu oyunu buraya tıklayarak Android cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Ofis, havaalanı, tuvalet, mutfak gibi 6 farklı ortamda zorluk derecelerine göre oynayabileceğiniz oyunda ses efektleri de oldukça başarılı olmuş.

   

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi