Call of Duty satışa rekor ile başladı

Call of Duty satışa rekor ile başladı
Dün gece 13000 noktada satışa sunulan Call of Duty: Modern Warfare 3 1.5 milyondan fazla insanı uykusuz bıraktı.

Activision Blizzard sözcüsü yaptığı açıklamada; "bir kez daha kendimize ait rekoru geliştirdik" dedi. 3 yıldır her Call of Duty'de satış rekoruyla başlayan Activision MW 3'de de bu geleneği devam ettirdi.,

Geçen yıl Black Ops. 20 milyondan fazla satmıştı, daha sonra 20 milyondan fazla harita paketi satışı gelmişti. Dün itibariyle satışa çıkan Modern Warfare 3'de çıktığı gece metacritic.com sitesinde yapılan oylamadan 100 üzerinden 93 alarak başarılı olacağının haberini verdi.

Ilk gun satısları cırosu belırtılmezken, dijital gelirler konusunda da 3. çeyreğin gayet verimli geçtiğini ve 386 milyon dolarlık dijital satış geliri elde edildiğini belirtti.

Activision Blizzard 3. çeyreği 2.9 milyar dolarlık ciro ile kapattı.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi