Bulutlar ve koyunlar

Bulutlar ve koyunlar
Bu koyunların eğlencesi anlayışı sınırların ötesinde :)

Akıllı telefonlar artık taşınabilir oyun aletlerine farklı bir soluk getirdi. Bunu araştırmalarda da doğrulamakta. Sony'nin ve Nintendo'nun taşınabilir oyun cihazları pazarındaki etkinliği akıllı telefonların pazardaki oranı arttıkça gittikçe azaldı. Artık akıllı telefonlar birer oyun platformu olarak da kullanılmakta.

Size anlatacağım eğlenceli ve sizi sıkmayacak bir oyun. Oyunun adı Clouds & Sheeps :) adından da anlaşılacağı gibi oyun da koyunları eğlendiriyorsunuz :) aslında eğlenen sadece koyunlar değil, başlangıçta biraz garipsense de sizinde eğleneceğinize garanti verebilirim :)

Oyundaki amaç basit koyunları mutlu etmek. Kuyruklarını çekip fırlatarak, ekranda sağa solla fırlatarak koyunlar eğlendirilebiliyor. Hatta dişi ve erkekler arasında duygusal yakınlık bile kurmak mümkün olabiliyor :)

Koyunların dünyasına farklı bir yaklaşım fakat eğlenceli olduğuda açık.

Detaylı bilgi ve oyunu indirmek için tıklayabilirsiniz. Bu arada söylemek gerekir oyun ücretsiz :)

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi