BlackBerry Q5 Türkiye’de!

BlackBerry Q5 Türkiye’de!
BlackBerry'nin yeni akıllı telefonu BlackBerry Q5 Türkiye’de satışa sunuldu.

Genç ve kendini genç hissedenler için tasarlanan Q5, özel olarak  dizayn edilmiş QWERTY klavyesi sayesinde kullanıcılara eğlence, farklı paylaşımlarda bulunma ve sanal dünyada aktif olma imkanı sunuyor.

 

Kırmızı, beyaz ve siyah  renkleri bulunan BlackBerry Q5 modeli, son teknoloji BlackBerry 10 sistemiyle güçlü ve benzersiz bir teknolojik deneyim sunuyor. Donanımıyla uygulamaları birlikte kusursuz olarak çalışarak özel profilinizle, iş profilinizi ayırıyor. İdeal iletişim için tekrar düzenlenen klasik QWERTY klavyesi ve 3.1 inçlik dokunmatik ekranıyla BlackBerry Q5 akıllı telefonda beklediğinizden çok daha fazlası..

 

BlackBerry Q5 akıllı telefonu BlackBerry 10.1 yazılımı kullanıyor. BlackBerry 10’un önemli bir parçası olan BlackBerry® Hub ile yaptığınız işi bırakmadan önem verdiğiniz şeyleri de takip edebilirsiniz. BlackBerry Time Shift sayesinde her seferinde mükemmel fotoğrafları yakalayın ve hikayelerinizi BlackBerry Story Maker’da anlatıp Facebook’tan arkadaşlarınızla paylaşın. BBM video ve Screen Share’i kullanın ve BlackBerry® World™ vitrininde size bekleyen 120.000’den fazla uygulamayı keşfedin.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi