BlackBerry A10'un videosu sızdı!

BlackBerry A10'un videosu sızdı!
Cep devinin tarihinde ilk olacak olan dev telefon, ilk kez bu videoda net bir biçimde ortaya çıktı!

BlackBerry'nin bir sonraki BB10'lu cihazı A10, Vietnam'daki bir aksesuar mağazasında çekilen bir videoda göründü.

 

Videoda Aristo kod adlı cihazın 5 inç'lik 1280x800 çözünürlüklü ekranı ve BlackBerry 10 işletim sistemi gösteriliyor. 29 saniyelik videoda A10'un bir önceki BlackBerry Z10'un tasarımından öğeler taşıdığı fark gediliyor. Cihazın geniş ekranı dışında tek tasarım farkı, çift renkli gövdesi gibi görünüyor. BlackBerry Z10, siyah ve beyaz renklerde sunuluyordu; A10 ise iki rengi aynı anda taşıyor.

 

BlackBerry A10 videoda ilk kez görünse de daha önce kendini fotoğraflarda göstermişti. Raporlar, cihazın çift çekirdekli bir işlemci, oyunlar için dört çekirdekli bir grafik işlemcisi ve 720p video kaydedebilen 8MP kamerayla geleceğini söylüyordu.

 

BlackBerry'nin bir sonraki cebi A10'u aşağıdaki videomuzda görün!

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi