BlackBerry 10'un çıkış tarihi belli oldu

BlackBerry 10'un çıkış tarihi belli oldu
BlackBerry'nin yeni ürünü BlackBerry 10'un çıkış tarihi sonunda açıklandı.

BlackBerry'nin yeni ürünü BlackBerry 10'un çıkış tarihi sonunda açıklandı. iPhone ve samsung gibi rakiplerinden farklı olarak eğlence ve oyun alanında geliştirme yapmak yerine iş dünyasını kendisine hedef edinen BlackBerry, akıllı telefon sektöründe daha fazla pazar payına sahip olmak için çalışmalarına devam ediyor.

Akıllı telefon sektörünün popüler adreslerinden N4BB'ye göre tam dokunmatik ekrana sahip olarak hazırlanan yeni BlackBerry 10'un çıkış tarihi ekim 2012 olarak açıklandı. İsmini açıklamadığı bir kaynağa dayanarak duyurduğu haberde Qwerty klavyeli yeni modelini ise 2013'e kadar bekleyeceğimizi duyurdu.

Birkaç gün önce BGR de BlackBerry 10'un çıkış tarihini eylül, ekim olarak duyurdu.

Markanın arkasındaki isim olan Research in Motion ise BlackBerry 10'un çıkış tarihi hakkında net bir bilgi vemekten kaçınarak 2012'nin ikinci yarısında çıkacağını yineledi.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi