Bireysel Muhasebe; Harcamalarım

Bireysel Muhasebe; Harcamalarım

Kişesel harcamalarınızı yönetmek isterseniz, Harcamalarım adlı uygulamayı mutlaka mobil cihazınıza yükleyiniz. Çok basit bir kullanımla yıllık ve aylık harcamalarınızın ayrıntılı kaydını oluşturabilirsiniz.

Harcama gir bölümünden; harcamanın türünü (gıda, giyim, ulaşım...) seçerek başlıyoruz. Harcamanın tutarını, ilgili bir not var ise onu yazıyoruz. Harcamanın tarihini giriyoruz (default olarak o günün tarihi geliyor isterseniz geçmişe dönebilirsiniz.) Ödeme şeklimizi seçiyoruz. Kredi kartı seçiminde taksit opsiyonu da mevcut. En son birden fazla kullanıcı varsa ya da ev, kişisel olarak ayrı hesap tutuyorsanız kimin harcama yaptığını seçip, girişi bitiriyoruz.

Girdiğiniz tüm harcamlarınıza, harcama gör butonundan ulaşabilirsiniz. Eski harcamlarınızı buradan değiştirebilir ya da silebilirsiniz. Harcama raporu kısmından aylık ya da yıllık tüm harcamalarınızın raporuna ulaşabilirisiniz.

Uygulamanın ücretli kısmı, Harcamalarım Plus ise harcama alışkanlıklarınıza göre size harcama tavsiyeleri üreten bir hizmet. Ücreti 4.99 TL

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi