Bir klasik : iPad dedikodusu

Bir klasik : iPad dedikodusu
Dedikodu zincirine yeni bir halka :)

Teknoloji firmaları yeni modeller çıkaracakken her zaman sektörde bir dedikodu fırtınası esmiştir. Özellikle konu Apple ise bu fırtına oldukça şiddetli olabilmekte :)

Uzun zamandır iPad 3 hakkında dedikodular ayyuka çıkmış durumda. Bu dedikodulara bir yenisini daha biz ekleyelim :)

Teknoloji firması Senseg geliştirdiği bir ekran teknolojisinin iPad 3'de - belki de iPad HD olarak da isimlendirilebilir -  kullanılacağına dair söylentiler yayılmış durumda. Asıl heyecan verici gelişme ekranda uygulanılması düşünülen teknoloji aslında :) Dokunmatik ekrana uygulanan bu teknoloji ekrada duran nesnelere göre tepki verebiliyor. Nasıl mı? Eğer ekranınızda bir taş resmi varsa dokunma hissi daha sert eğer bir ipek materyal varsa ekranınızda dokunma hissi bir o kadar yumuşak olmakta :)

Gerçekten bu uygulanbilecekmi zamanla göreceğiz fakat insan duyduğunda oldukça heyecanlanıyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi