Bir Galaxy daha!

Bir Galaxy daha!
Samsung'dan tablet boyutlarına ulaşan 5.8 inç'lik Galaxy Fonblet geliyor.

Samsung'un yeni, 5.8 inç'lik bir telefon üzerinde çalıştığı iddia ediliyor. İddialara göre sadece Kore'de satılan Galaxy Player 5.8'e benzeyen "cep", çift SIM desteğine sahip olacak.

 

SamMobile'ın raporuna göre Android Jelly Bean ile çalışacak Galaxy Fonblet, önümüzdeki ay Barcelona'da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi'nde kendini gösterebilir. Cihazın 5.8 inç'lik ekranının QHD çözünürlük sunacağı, 3MP kamera, Bluetooth 4 gibi özelliklerle geleceği söyleniyor. Dolayısıyla Galaxy Fonblet'in özellikleri üst seviye olmaktan biraz uzak görünüyor. 

 

Samsung'un bu ilginç isimli cep üzerinde gerçekten çalışıp çalışmadığını görmemiz için biraz beklememiz gerekecek.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi