Bir Galaxy bombası daha!

Bir Galaxy bombası daha!
Galaxy S3, Galaxy Note 2 derken, Samsung'dan bir Galaxy daha geldi: İşte Galaxy Premier!

Samsung'un son haftalarda internete birkaç kez sızan Android cebi Galaxy Premier, sonunda gerçeğe dönüştü ve şirket tarafından resmen tanıtıldı.

 

 

Galaxy S3'e oldukça benzer bir tasarıma sahip Galaxy Premier I9260, ondan çok az daha küçük 4.65 inç'lik bir HD Super AMOLED ekrana sahip (1280x720). Çift çekirdekli 1.5GHz TI OMAP 4470 işlemci, 1GB RAM, Android 4.1 Jelly Bean, 8MP kamera, 1.9MP ön yüz kamerası cihazın öne çıkan teknik özellikleri arasında yer alıyor. TouchWiz arayüzü, S Beam, Smart Stay, Direct Call, S Voice, Best Photo gibi Samsung işlevleri de Galaxy Premier'da mevcut.

 

 

Bluetooth 4.0, GPS, Wi-Fi, NFC, 8GB veya 16GB dahili depolama, microSD kartı gibi standart özelliklere de sahip Galaxy Premier, içerisinde 2100mAh'lik bir pil taşıyor. Önümüzdeki ay pisayasa sürülecek olan cep, şu an için sadece Ukrayna'da tanılmış bulunuyor. Cihazın ülkedeki fiyatı ise yaklaşık 1200 TL'ye karşılık geliyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi