Bir çığdan ne kadar hızlı kaçabilirsiniz

Bir çığdan ne kadar hızlı kaçabilirsiniz
Ski Safari'de çığdan kaçmaya çalışan Sven'i oynuyorsunuz.

Çok tatlı grafikler, kolay kontroller ve tatmin edici bir içerik; Ski Safari birçok oyun sitesinden tama yakın notlar almış bir oyun. Oyunda çığdan kaçmaya çalışan Sven adındaki karakteri oynuyorsunuz. Bunu yaparken belli bir hıza ulaşmanız ve hızınızı korumanız gerekiyor. Hızlanabilmeniz ve hızınızı korumanız için yolda karşılaşacağınız bircok sıradışı gereçten yararlanmazın gerekiyor. Bunların içinde penguenler kocaayaklar kartallar ve hatta kar motosikletleri var. Tabii hızını kesebilecek kayalar ve dağ klübeleri gibi birçok engelede dikkat etmeniz gerekiyor.

Oyunu en zevkli yapan etkenlerin başında, çığ ve sizin aranızdaki kovalamacanın hiç bitmemesi var yani tansiyon hiç düşmüyor. Oyunun tekrar oynanabilirliği düşük olmasına rağmen içeriği sizi epeyce uzun bir süre eğlendirebilcek kadar uzun. Oyunun ekran görüntülerini aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi