Bilgi Yarışı

Bilgi Yarışı

Konusunda en zevkli bilgi yarışmasından bahsetmek istiyorum. Benzer uygulamalamalar var kısaca onlardan da bahsedeceğim ama bilgi yarışmalarında bu işin piri bu uygulama. Uygulama çok basit ücretsiz olarak sınırsızca oynayabiliyorsunuz. Ödüllü yarışmada ise yarışarak çeyrek altın(uzun süredir haftanın ödülü değişmedi ). tabii ödüllü yarışma hakkınız sınırsız değildir, belli bir ücret ile ödüllü yarışma hakkı alabiliyorsunuz. Arkadaşlarınızla veya yalnız başınıza sınırsız oynamanızı öneririm hiç sıkılmazsınız. Tek sorun oynamayı abarttığınızda veritabanından aynı soruları çekmesi oluyor ve bir bakmışsınızki aynı soruları yanıtlıyorsunuz geçen hafta yeni bir güncelleme yapmış olması uygulamayı burada yazmamın önemli bir etkenidir.

Eğer soruyu bilmiyorsanız 3 jokeriniz var %50, soru geç, İstatistik. Jokerlerin adından ne oldukları belli sadece bilmeniz gereken soru geç jokerinde soru geçtiğiniz zaman sonraki soruya geçiyorsunuz.

Toplam 20 soru sonunda yarışmayı bitirebilirsiniz. Bu arada yirminci sorular çok zor bilginize.

Diğer uygulamalara gelince bu uygulamayı 1 kere oynadıktan sonra bakmazsınız bile suratlarına.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi