Beyin Bedava

Beyin Bedava
Fenomen olan olan 'Beyin Bedava' için Android uygulaması

Youtube'de 2 milyona yakın izlenen video ve Türkiye'nin en pozitif insanlarından biri, bunlar ile yapılmış bir uygulama anlatacağım. Beyin Bedava uygulaması temalde size pek çok konuda bedava bilgi vermekte. Uygulama çalıştığında ekrana rastgele bir bilgi çıkmakta;

Gelen bu ekranda 'Bedava öğretici söz' olarak size bilgiler vermekte. Burada bir kaç seçenek var. Baktım hafızaya attım! Başka getir; bunu seçerseniz uygulama yeni bir bilgi getirecektir karşınıza.

Bedavacılarla yarış; bu kısım uygulamanın belkide en zevkli kısmı. Basit bir oyun var bu kısımda üstelik uygulamayı kullanan herkesin puanlarının listelendiği bir listeye girmek için uğraşıyorsunuz. Oyun kısmını anlatmadan önce tüm bilgileri getir ve beni motive et kısmından bahsedelim.

Tüm bilgileri getir dediğinizde uygulama size bütün katagorilerin listendiği bir ekran getirmekte. Bu katagorilerden istediğinizi seçip o katagori için olan bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu kısımda beğendiğiniz bilgileri arkadaşınıza sms olarak yollamanıza da imkan tanımakta uygulama.

Beni motive et kısmında ise o meşhur videoyu izleyebilirsiniz; 

Yukarda bahsettiğim oyuna gelince; yukarıdan düşen beyinleri toplamaya çalışıyorsunuz. Oyundaki karakteri hareket ettirmek için telefonu sağa ya da sola hareket ettirmeniz gerekiyor. Uygulamanın kullanımı ile ilgili videoyu da aşağıda bulabilirsiniz. Uygulama ekran görüntüleri için lütfen galeri kısmını kontrol edin.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi