Beklenen HTC One göründü!

Beklenen HTC One göründü!
HTC One Mini'nin siyah sürümü göründü!

Henüz HTC'nin tanıtmadığı HTC One Mini'den yeni kareler, yine internete sızdı. Bu seferki fotoğraflarda farklı renkteki bir One Mini görünüyor.

 

Bulgarca web sitesi SmartNews'un ortaya çıkardığı fotoğraflarda HTC One Mini'nin siyah renk seçeneği yer alıyor. Daha önce, geçen ay sızan fotoğraflarda HTC One Mini'nin gri sürümünü görmüştük.

 

HTC One Mini'nin sahip olması beklenen özellikler arasında Android 4.2.2 mobil işletim sistemi, 4.3 inç'lik bir ekran, 2GB RAM ve 16GB dahili depolama var. HTC One, Android 4.1.2 ile satışa sunulsa da cihazın küçük ve kırpılmış sürümü olan HTC One Mini, daha yeni Android 4.2.2 ile geliyor.

 

HTC One Mini hakkında birçok detay, resmi yollarla ortaya çıkmış olmasa da artık biliniyor. Dolayısıyla HTC'nin yakın bir zamanda telefonun çıkış tarihini ve fiyatını açıklamasını bekleyebiliriz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi