Beklenen gün Çarşamba mı?

Beklenen gün Çarşamba mı?
Microsoft, ne zaman geleceği belli olmayan son sürprizini Çarşamba günü sunabilir.

İddialar doğru ise Windows Phone 7'li cepler için beklenen WP 7.8 güncellemesi, bu Çarşamba yayınlanabilir.

 

 

WMPoweruser.com web sitesinin ismini paylaşmadığı kaynaklarına göre Windows Phone 7.8 güncellemesi, 28 Kasım'da ceplere sunulabilir. Windows Phone 7.8, Lumia 900 gibi eski Windows Phone ceplerine sunulacak bir güncelleme ve yeni giriş ekranı, Bing'li kilit ekranı gibi birtakım değişiklikler içeriyor.

 

 

Microsoft, bir süredir Windows Phone 8'in çıkışıyla meşgul olduğundan Windows Phone 7.8 hakkında Haziran ayında tanıtılmasından bu yana çok fazla şey duymadık. Ancak son haftalarda adını daha sık duymaya başladığımız Windows Phone 7.8'in geçtiğimiz günlerde RTM aşamasına ulaştığı iddia edilmişti.

 

 

Çarşamba günü Microsoft'un yıllık hissedar toplantısının yapılacağı gün. Dolayısıyla Microsoft, Windows Phone 7.8'i bu etkinliğin önemli unsurlarından biri olarak düşünmüş olabilir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi