Beklenen cep yüzünü gösterdi!

Beklenen cep yüzünü gösterdi!
LG'den "Optimus"a veda, G2'ye merhaba!

LG'nin akıllı telefon pazarındaki amiral gemisi Optimus G'nin ardından G2 ile yola devam edeceği kesinleşti. 7 Ağustos'taki etkinlikte tamamen tanıtılacak olan G2 ile yola devam eden LG, her ne kadar seriyi devam ettiriyor gibi görünse de, aslında yepyeni bir başlangıç yapıyor.

 

"Optimus" isminden kurtulan LG, yeni telefonuna yalnızca "G2" adını veriyor. Optimus kalitesini sürdürecek olan G2, elbette güçlü özelliklere sahip. Sızan bilgilere göre 5.2 inçlik bir ekrana sahip olacak olan G2, 1.920 x 1.080 piksel çözünürlük sunacak. Böylece Full HD'li akıllı telefonlar arasında yer alacak olan LG G2, Qualcomm Snapdragon 800 işlemcisi, 2 (ya da 3) GB RAM'i ve 32 GB'lık dahili hafızasıyla oldukça dikkat çekici görünüyor.

 

Eğer Google'ın 24 Temmuz'da düzenleyeceği etkinlikte Android 4.3 tanıtılırsa bu özelliklere muhtemelen bir de Android'in en yeni sürümü eklenecek.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi