Beklenen cep tanıtıldı!

Beklenen cep tanıtıldı!
Beklenen Windows Phone 8 cebi tanıtıldı!

Huawei, bu yılın başlarında piyasaya sürülen Windows Phone 8 işletim sistemli Ascend W1 modelinin devamı olacak Ascend W2 ile ilgili iddiaları resmi olarak doğruladı ve telefonu tanıttı.

 

Ascend W2 ile ilgili iddialar Mayıs ayında internette dolaşmaya başlamıştı. Uzun süre resmi bir açıklama yapmaktan çekinen Huawei telefonu en sonunda Mobile Asia Expo fuarında tanıttı. İlk kez görücüye çıkan telefonun teknik özellikleri, bir Windows Phone canavarı bekleyenleri hayal kırıklığına uğratacağa benziyor: Ascend W2'de 800 x 480 piksel çözünürlüklü 4,3 inç ekran, çift çekirdekli 1,4 GHz Qualcomm işlemci, 8 GB hafıza ve 512 MB RAM bulunuyor. Telefonun hafızası microSD kart aracılığıyla arttırılabiliyor. Telefonun dokunmatik ekranı, eldiven giyerken de kullanılabilecek.

 

Huawei telefonun fiyatıyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Telefonun öncelikli olarak Çin'de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi