Ballantine's sosyal profesyonelleri Linkedin üzerinden yarıştırıyor!

Ballantine's sosyal profesyonelleri Linkedin üzerinden yarıştırıyor!
İskoçya seyahati ödüllü Linkedin sosyal medya kampanyasında en sosyal profesyoneller aranıyor.

Ballantine’s gibi belli bir gelir ve eğitim seviyesinin üstündeki kitleye hitap eden bir ürün için, hedef kitleyi Linkedin profesyonelleri olarak belirlemek çok mantıklı görünüyor. Project House Dijital Ajansı’ın gerçekleştirdiği Ballantine's B100 web sitesi ile, kariyerinin yanında ne kadar sosyal olduğunu da kanıtlayarak Ballantine’s100 listesinde ilk 3’e giren genç profesyoneller, birer arkadaşlarıyla beraber İskoçya’nın efsanevi şatosu Linn House’da tatile gitme şansını yakalayacaklar. Yarışma 10 Nisan 2012’de başladı ve 22 Mayıs 2012 tarihinde son bulacak.

www.BallantinesB100.com adresine Linkedin hesabınızla giriş yaptığınızda profil detaylarınıza göre kazanma şansınız artıyor. Bu manada Türkiye’de bir ilk denilebilir. Sıklıkla karşılaştığımız oyunların aksine, sadece şansa dayalı değil; mezun olunan okullar, çalışılan şirket ve arkadaşların cevapları şansınızı yükseltiyor. Yarışma, iyi bir eğitim almış, kariyer basamaklarını hızla tırmanan, başarılı ve sosyal yaşamda etkin, 18-40 yaş arası genç profesyonelleri hedefliyor. Yarışanların çalıştığı şirketin, mezun oldukları okulların, dünyada ya da Türkiye’deki sıralaması Ballantine’s B100 listesindeki yerlerini belirliyor. Linkedin hesabınız üzerinden aldığınız puandan sonra gerisi sizin B100 ü sosyal medyayı da kullanarak nasıl pazarladığınıza kalıyor. Arkadaşlarınız B100 davet etmeniz ve onlara sorular sormanız ile puanınız yükseliyor.

“Kariyer yetmez, ben sosyal hayatımla da varım!” diyorsanız B100 kampanyası tam size göre! 

Ballantines B100

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi