Ayda 28TL’ye Sony Xperia Z!

Ayda 28TL’ye Sony Xperia Z!
Avea, akıllı telefonda Sony’nin en iyisi Xperia Z‘yi tarifeye ek ayda 28TL’den başlayan fiyat ve kampanya seçenekleriyle birlikte 8 Nisan’dan itibaren Avea İletişim Merkezleri’nde satışa sunuyor.

S.E.Ç cihaz kampanyası kapsamında kullanıcılara birbirinden avantajlı, mevcut tarifelerine ek, data hediyeli, herşey dahil veya peşin olmak üzere 4 farklı seçenekle sunulan Sony Xperia Z’yi peşin fiyatına satın alan Avealılara ise; 3 aylık 250 MB’lık data kullanım paketi hediye edilecek.

 

Piyasaya çıktığı ilk günden beri teknoloji meraklılarının beğenisini toplayan Sony Xperia Z, geliştirilen özel teknolojisiyle suya dayanıklı. Sony tarafından üretilen en akıllı telefonlardan biri olan Xperia Z, 9 mm'lik gövdesi ve siyah, beyaz ve mor renk seçenekleriyle kullanıcılara sunduğu görsel şölenin yanında sahip olduğu teknolojik özellikleriyle de akıllı telefon teknolojisinde devrim yaratacak…

 

Xperia Z’nin 13 megapiksel yeni nesil kamerası ile özel anlar ölümsüzleşiyor

Sony Xperia Z, Qualcomm'un 1,5 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon S4 Pro işlemcisi, 13 megapiksel yeni nesil kamerası, toza, suya dayanıklı yapısı ve üstün teknolojik özellikleri ile akıllı telefon teknolojisindeki tüm ezberleri bozmaya hazırlanıyor. Xperia Z ayrıca, Sony'nin dijital kameralarında bulunan ve akıllı telefonlar için uyarlanmış dünyanın ilk HDR (High Dynamic Range) video görüntü sensörü olan Exmor RS’e de sahip. Bu teknoloji sayesinde ortamdaki ışığın kuvvetine bakılmaksızın en özel anlar, yüksek kalite fotoğraf kareleriyle ölümsüzleşiyor.

 

Xperia Z'nin içerisindeki Sony medya uygulamaları, Sony cihazlarıyla senkronize bir eğlence deneyimi sunarken; Xperia Z'ye yüklü WALKMAN ile albüm ve sinema uygulamaları, çevrimiçi ve çevrimdışı içeriği tek bir erişim noktasından yöneterek paylaşılmasını sağlıyor.

 

Sony Xperia Z’nin özellikleri:

• Mobile BRAVIA® Engine 2'ye sahip 5" 1080 x 1920p Full HD Reality Display ekran

• En net fotoğraf ve videoları zorlanmadan bütün şartlarda yakalayabilen Exmor RS, HDR video, Superior Auto ve Noise Reduction'a sahip 13MP hızlı çekim özellikli kamera 

• Dayanıklı cam ekran; toz tutmaz ve suya dayanıklı (IP55 & IP57) 

• 2GB RAM'a sahip 1.5 GHz asenkron dört-çekirdekli Snapdragon S4 işlemci 

• Pilin STAMINA modu ile 4 kat arttırılmış bekleme süresi

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi