ATM mi arıyorsunuz ?

ATM mi arıyorsunuz ?

EN YAKIN ATM adının hakkını veren çok güzel bir uygulama. Sizin konumunuza göre etrafınızdaki en yakın ATM leri bankasına göre de listeleyebiliyor.

Özellikle son zamanlarda başka ATM den para çekme de alınan komisyonların arttığı şu günlerde, belki 1 arka sokakta sizin bankanızın ATM ini bulmak yüzünüzü güldürebilir. Hatta direk haritadan bakmak yerine uygulamanın atama kısmındna yatatlanabilirsiniz.

Şehir ve ilçe yi seçtikten sonra bankayı seçerek sadece ATM değil o bölgedeki aradığınız bankayada rahatça ulaşabilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi