Asus yeni ürünlerini tanıttı!

Asus yeni ürünlerini tanıttı!
ASUS, düzenlediği lansman partisiyle yeni Windows 8 cihazlarının tanıtımını yaptı. Konuklar ASUS Taichi, Zenbook Touch, VivoBook, Transformer Book, VivoTAB cihazları deneme fırsatı buldular.

Dizüstü ile tablet bilgisayarın olağanüstü bir füzyonu olan ASUS Taichi, sadece bir dokunuşla ister incecik bir tablete isterse de çok fonksiyonlu bir dizüstü bilgisayara dönüşüyor. İlk Full HD Dokunmatik Ekranlı Ultrabook olan Zenbook Touch ince olmasının yanı sıra 5GHz’lik hızı ve uzun pil ömrüyle ASUS’un Zenbook kültürünü mükemmel yansıtıyor. Windows 8 işletim sistemli tablet serisi VivoTAB, ayrılabilir QWERTY klavyeleri ve yüksek çözünürlüklü ekranlarıyla mobiliteyi son teknolojiyle buluşturuyor. Dünyanın ilk dönüştürülebilen dizüstü bilgisayarı olan Transformer Book’ta kullanıcılar yalnızca ekranı değiştirerek dizüstü bilgisayarı tablete dönüştürebiliyorlar. Şık ve ince tasarımıyla göze, SonicMaster üstün ses teknolojisiyle kulağa hitap eden ASUS VivoBook en ekonomik dokunmatik ekranlı Ultrabook’larından biri olmaya aday.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi