Asus tabletlere android 4.2 güncellemesi!

Asus tabletlere android 4.2 güncellemesi!
ASUS Transformer Pad serisi tabletler Android 4.2 güncellemesi ile çok daha yetenekli.

ASUS, Transformer Pad TF300 için Mart ayında tabletler arasında bir ilk olarak yayınlanan Android 4.2 güncellemesi, Nisan ayı itibarıyla Transformer Pad Infinity TF700 modeli için yayınlanmaya başladı. 

 

Kablosuz ağlar üzerinden (OTA) indirilebilen Android işletim sisteminin yeni versiyonunda performans ve stabilite geliştirmelerinin yanı sıra çoklu kullanıcı hesabı kullanımı ve kullanıcı deneyimini zenginleştiren birçok yenilik bulunuyor. ASUS, en iyi kullanıcı deneyimi yaşatma hedefi doğrultusunda Android 4.2 güncellemesini Transformer Pad TF300 için kullanıcılarına sunan ilk üretici olmanın ardından üst sınıf tabletler için de bu güncellemenin öncüsü oluyor.

 

ASUS Transformer Pad serisi, yenilikçi mobil yuvası sayesinde tam özellikli bir dizüstü bilgisayara dönüşebilen en başarılı ASUS tablet serilerinden biri olarak öne çıkıyor.

 

Ürüne uygun fiyatla sahip olmak için bu siteden yararlanabilirsiniz.

http://www.sepetingo.com/asus-asus-eeepad-tf300tg-1a142a-1-gb-32-gb-10.1-android-4-3g.html

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi