Asıl HTC bombası şimdi sızdı!

Asıl HTC bombası şimdi sızdı!
HTC'nin belki de henüz tanışmadığımız Galaxy S4'e bile rakip olabilecek cebi internete sızdı!

Bir süre önce HTC'den sızan Droid DNA (veya J Butterfly) ile tanışmıştık. Tayvanlı üretici Droid DNA'yı geçtiğimiz günlerde resmen tanıttı. Şimdi ise HTC'den yepyeni bir sızıntı ile karşınızdayız.

 

 

Fotoğraflarda görebileceğiniz HTC Deluxe DLX, Droid DNA gibi oldukça yüksek teknik özelliklere sahip. 5 inç'lik 1080p çözünürlüklü bir ekranla gelen DLX, dört çekirdekli 1.5GHz Qualcomm S4 Pro işlemci, 2GB RAM, 8MP kamera, Beats Audio gibi özelliklerle geliyor. Cihaz 3 renkte piyasaya sürülecek görünüyor.

 

 

Telefonda Wi-Fi, Bluetooth 4.0, NFC gibi özellikler ve bir microSD kart slotu da bulunuyor. Cihazın ne kadar depolama alanının olduğu belirtilmiyor, ancak DLX'in 16GB veya 32GB'lık bir dahili depolamayla geleceğini tahmin ediyoruz. Söylentilere göre cihaz, HTC tarafından 6 Aralık'ta tanıtılacak.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi