Artık geyik cebinizde

Artık geyik cebinizde

Yorumlarıyla, tarzıyla her zaman başka bir gözle bakılan ekşi sözlüğün iphone uygulamasıda gerçekten çok başarılı. İnsanların kendilerinin de anlayacağı kadar basit anlatım dili ile birşeyi öğrenmek için kullandığı veya sadece geyik yazılar okumak için girip saatlerce çıkmadığı site. Ben ios uygulamasını incelemişte olsam da android uygulamasının da bulunduğunu belirtmekten mutluluk duyarım.

Ios uygulaması da kendisi gibi başarılı Ben kısmından giriş yaparak yazı ekleyebilirsiniz kısaca bu kısımdan giriş yaparak işleminizi yapabilirsiniz. Eğer çoğunluğun yaptığı gibi sadece okuyucuysanız az çok bilsenizde bilmeyenler için kullanılan 4 tuşun işlevlerini kısa bir anlatalım.

Ara:Yazdığınız kelime içerik başlığının içinde geçiyorsa seçenekleri getirir.

Getir:En muhtemel ve en üstte çıkan sonucu getirir.

Şukela:Rasgele bir entry çeker.

Bugün:Bugünün Entrylerini inceleyebilirsiniz. Genelde kişiler günün entrylerine bakmak için bu kısmı kullanıyor.

Birşeyler okumak istediğinizde ve gazete gibi resmiden çok geyik için tabii ki için ekşi sözlük.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi