Artes'ten yeni Tablet PC!

Artes'ten yeni Tablet PC!
Artes, yeni modeli İ9701ips ile teknoloji dünyasına giriş yaptı.

Artes İ9701ips Tablet PC özellikleriyle teknoloji tutkunlarını etkisi altına almaya hazırlanırken, şık görüntüsüyle öğrenciden iş adamına, üniversiteliden ev hanımına her kesime uyum sağlıyor. 

 

Bir ürün hayal edin ki tablet bilgisayara dair tüm beklentilerinizi karşılıyor, üstelik uygun fiyata. Farklı , yeni ve daima kaliteli çözümler sunan Artes, İ9701ips Tablet PC modeliyle tüm taşınabilir işlemleri gerçekleştiriyor. 9.7” (4:3) boyunda, 5 noktalı kapasitif dokunmatik ekrana sahip, tasarım harikası İ9701ips Tablet PC, hayatı kolaylaştırmak için mükemmel bir çözüm.

 

Üstün teknolojik donanımının yanında her bütçeye uygun olan İ9701ips Tablet PC; 1GB Ram, 16GB depolama alanı, HDMI, 2 magapiksel ön, 5 megapiksel arka kamera olmak üzere çift kamera,  HD video özellikleriyle yalnızca 249 dolar. 

 

Artes i9701ips tablet PC, işlemci gücünü Allwinner A10 Cortex A8'den  alıyor. Android 4.0 versiyon ile güçlendirilen Android 4.0  ara yüze sahip bu özel işletim sistemi sayesinde, bir bilgisayardan beklediğiniz her şey i9701'de. 

 

Dahili TF-Card hafızasının yanı sıra, dilediğiniz an sisteme 32 GB’a kadar ek Micro-SD kart takabilme olanağı da sunan bu mucize tablet, ayrıca USB HOST OTG desteği ile doğrudan USB Flash bellek, USB üzerinden SD, hafıza kartı gibi bellek birimlerini de haricen kullanmanıza yardımcı oluyor. 

 

Artes i9701ips Tablet PC, 3G USB modem ünitelerini destekliyor ve bu sayede Türkiye’de bulunan telefon servis sağlayıcılarının (Turkcell, Vodafone - bazı modeller) USB Mobil 3G modem cihazları ile Tablet PC’nizi doğrudan internete bağlamanıza imkan tanıyor.  

 

Dahili yüksek çözünürlüklü kamerası ile görüntülü görüşmeler gerçekleştirebileceğiniz, çok yönlü ve çeşitli kullanım alanları yaratıyor.

 

Üstelik ağ iletişimi için WIFI, HDMI bağlantı noktası üzerinden başka HDMI cihazlarına bağlanmak Artes Tablet PC’lerin üstün özelliklerinden sadece biri. 

 

Tüm bunların yanı sıra Gravity Sensor ile donatılmış olan Artes Tablet PC, 3D oyun deneyiminizi yeniden tanımlıyor.

 

İşte İ9701ips Tablet PC'nin muhteşem özellik ve işlemleri: 

 

- 9.7” TFT dokunmatik ekran, 1024x768 gerçek renk, HD ekran; 

- Kablosuz Ağ ve 3G desteği;

- Android 4.0.3 işletim sistemi; 

- 0.3 milyon piksel, Görüntülü arama desteği;

- Ekranı dikey ve yatay otomatik konumlama;

- Binlerce oyun ve yazılım indirme ve kullanma seçeneği;

- Çoklu ses dosyası desteği. Örn.MP3,WMA、AAC、APE、FLAC gibi; 

- Farklı düzenlerde müzik listesini;

- Çoklu video desteği. Örn. M/RMVB、AVI、MKV、MOV、DAT、FLV gibi;

- JPG, BMP, GIF ve PNG vb.. formatlarda fotoğraf görüntüleme, yönlendirme ve slayt gösterimi;

- Maksimum 2160P çözünürlüklü video çıkışı;

- Internette gezinme, anlık mesajlaşma, çevrimiçi oyunlar ve dosya indirme desteği; 

- Şarkı sözü görüntüleme;

- HDMI çıkışı;

- E-Kitap desteği; TXT, fb2, pdb, pdf, epub vb. dosya desteği;

- USB2.0 yüksek veri iletişimi;

- Yerleşik mikrofon ve uzun süre kayıt alma;

- Yazılım güncelleme desteği;

- Mikro SD Kart desteği; OTG özelliği ile hafıza genişletme.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi