Armada Polycom'un 3. distribütörü oluyor.

Armada Polycom'un 3. distribütörü oluyor.
Armada, kurumsal video konferans sistemleri, kurumsal kablosuz IP telefonlar, masaüstü sesli konferans sistemleri ve bağımsız SIP telefonlar üreten Polycom'un distribütörlüğüne talip.

1993 yılında kurulan ve 2006'da halka açılan Armada, kendi pazarının liderlerinden Polycom'un Türkiye Distribütörlüğüne talip olduğunu açıkladı. Bu konuyla ilgili görüşmelerinin devam ettiği belirtilmekte.

1990 yılında kurulmuş olan Polycom'un dünya çapında 3.200'den fazla çalışanı bulunmaktadır. 2010 verilerine göre yıllık cirosu 1.2 milyar USD olup bu rakam 2011 üçüncü çeyrek sonuçlarına göre 889 milyon USD olarak gerçekleşmiştir. Ayrıca kurumsal video konferans sistemleri, kurumsal kablosuz IP telefonlar, masaüstü sesli konferans sistemleri ve bağımsız SIP telefonlar konularında pazar liderlerinden biridir. Türkiye'de mevcut 2 distribütörü bulunan Polycom, belli ki Türkiye pazarındaki yerini büyütmek istiyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi