Appsaver

Appsaver

Android cihazınızdaki uygulamaları korumak istiyorsanız bu program tam aradığınız şey. Ücretsiz olarak Google Play'den indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde;

-Mevcut uygulamaların yedeğini alabilir,

-Program aracılığı ile uygulama kurabilir,

-Uygulamaları kaldırabilrisiniz.

Cihazınızda bir SD kart varsa uygulamalarınızı SD kartınıza da bu uygulama yardımı ile taşıyabilirsiniz. Yedeklemenin size faydaları; telefonunuzda sürüm güncellediğinizde ya da format işlemi gerçekleştirdiğinizde uygulama işlemden sonra çalışarak daha önce yedeklediğiniz uygulamaları cihazınıza kurar. İşletim sisteminizin yeni sürümü ile eski uygulamalarınız kullanbilmenin en zahmetsiz yoludur.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi