Apple'in son üyesi

Apple'in son üyesi
Disney CEO'su Bob Iger Apple yönetim kuruluna katıldı.

Apple yonetim kurulunua yeni bir isimi dahil etti. Disney CEO'su Bob Iger'i yonetim kuruluna dahil edip, eski Genentech CEO'su Arthur Levinson'u Non-Executive Chairman (turkce danisman denilebilir) olarak atadi.

Arthur Levinson 2000 yilindan bu yana Apple yonetiminde bulunmakta. Tim Cook, Arthur Levinson hakkinda "O bize katildiktan sonra sanat Apple'in vaz gecilmezlerinden oldu ve bizimle en uzun calisan yonecilerden birisidir onun liderligi ve gorusune ihtiyacimiz var." demistir.

Bob Iger zaten Apple'a yabanci degil. Disney Pixar'i satin aldigindan beri Steve Jobs ile is arkadasi. Steve Jobs olumune kadar ayni zamanda Disney'in yonetim kurulunda da gorev yapmistir.

Iger ve Levinson yanı sıra, Apple'ın yönetim kurulu Tim Cook, Intuit başkanı WilliamCambell, J. Crew CEO'su Millard Drexler, Avon CEO'su Andrea Jung, Northrop Grumman eski CEO'su Ronald D. Sugar, ve eski Amerika Birleşik Devletleri Başkan Yardımcısı Al Gore'dan olusmaktadir.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi