Apple'dan yeni iPad!

Apple'dan yeni iPad!
Apple Mart ayında iPad 5 ve ikinci nesil iPad Mini'yi tanıtabilir.

Apple Insider sitesinin sektörel kaynaklara dayandırdığı habere göre iPad 5 bir önceki nesile göre daha ince ve daha hafif olacak.

 

iPad Mini'nin ise tasarımında bir değişiklik olmayacak ancak daha hızlı işlemci gibi bazı özelliklerinde geliştirmeye gidilecek.

 

Haberin doğruluğu ancak Mart ayında kesin olarak ortaya çıkacak. Ancak son dönemde ABD'li teknoloji devinin üzerinde dolaşan kara bulutların dağılması için yeni bir heyecana ihtiyacı var.

 

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen iPhone 5'in yeterli talebi görmediğini belirten haberler yatırımcıların zaten son dönemde uzak durduğu Apple hisselerinden kaçışı hızlandırdı.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi