Apple'dan sürpriz var!

Apple'dan sürpriz var!
Apple, 16GB'lık iPod touch'ı tanıttı!

Apple, pek de beklenmeyen bir duyuru yaparak 16GB'lık iPod touch'ı duyurdu, duyurmakla da kalmayarak yeni ürününü mağazalarında satışa sundu. Yeni iPod touch, "yeni nesil" bir cihaz olmaktan ziyade, önceki modellerin kırpılmış bir sürümü durumunda.

 

Bugünden itibaren satışa sunulmaya başlanan yeni müzik çalıcısı, alüminyum arka kapaktan, çift çekirdekli A5 işlemci, 4 inç'lik Retina ekrandan ve FaceTime HD ön yüz kamerasından oluşuyor. 5. nesil iPod touch'larda gördüğümüz 5 megapiksellik arka kamera, yeni iPod touch'ta bulunmuyor.

 

Bu arada, yeni medya cihazının Apple'ın, 4. nesil iPod touch'ın satışını durdurduktan sonraki ilk 16GB'lık cihazı olduğunu belirtelim. 4. nesil iPod touch'tan sonra çıkan iPod'lar, 32GB'lık ve 64GB'lık idi.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi