Apple ve Samsung'u geçeceğiz!

Apple ve Samsung'u geçeceğiz!
Huawei 2013 yılında hem Apple'ı, hem de Samsung'u geride bırakacağını iddia etti.

Yeni yılın gelmesine sayılı günler kala, teknoloji devleri 2013 için plan ve hedeflerini yavaş yavaş açıklamaya başladı. Ancak şimdiye kadar bunlardan en çarpıcı olanı Huawei'den geldi. Çinli şirketin 2013 için belirlediği hedef oldukça iddialı: Apple ve Samsung'u geride bırakmak!

 

Şirketin pazarlama kurulu başkanı Shao Yang, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "ARGE bölümümüz bir yanlış yapmadıysa, 2013'ün ikinci çeyreğinde Apple ve Samsung'dan daha iyi bir noktada olacağız."

 

Huawei'nin kısa vadeli planları arasında ise, 1080p kalitesindeki 5 inçlik akıllı telefonunu CES 2013'e yetiştirmek var. Huawei böylelikle Samsung, Sony, LG, ve ZTE gibi fuardaki diğer 5 inç ve full HD telefon üreticilerinin yanında boy gösterecek. Ayrıca Shang'in açıklamalarına bakılırsa, şirket aynı zamanda epeydir dedikodusu yapılan Windows Phone 8 cihazını da CES 2013'te duyuracak.

 

Huawei yeni yılda yapacağı bu ataklarla Samsung ve Apple gibi devlerin pazar payını daraltabilecek mi, hep birlikte göreceğiz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi