Apple Store Türkiye'ye geliyor!

Apple Store Türkiye'ye geliyor!
Birçok ülkede mağazası bulunan Apple, Türkiye'de açacağı mağaza için iş ilanı verdi.

Türkiye de ilk kez mağaza açmayı planlayan Apple'ın bu konuda çalışmaları olduğu bir süredir biliyorduk. Ancak Apple'ın Türkiye'de çalışmak üzere iş ilanını apple.com sayfasından yayınlaması teknoloji devinin ekonomisi hızla büyüyen Türkiye'de çok yakında kendi mağazasını açacağını gösteriyor.

 

 

jobs.apple.com adresinde yayınlanan ilanda Apple'ın Türkiye'de çalışmak üzere 17 kişiyi istihdam etmeyi planlıyor. İşte Apple'ın aradığı pozisyonlar: Yönetici, takım şefi, takım müdürü, iş geliştirme uzmanı, sistem mühendisi, envanter uzmanı, piyasa yöneticisi, mağaza yöneticisi, çözüm mühendisi, eksper...

 

 

Dünya genelinde yaklaşık 300 perakende mağazası olan Apple, 60 bini aşkın tam zamanlı, 3 bini aşkın da geçici çalışanı bulunuyor.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi