Apple iPhone 5 Bu mu Olacak?

Apple iPhone 5 Bu mu Olacak?
Apple’ın önümüzdeki günlerde kullanıcıların beğenisine sunmayı planladığı iPhone 5 hakkında dedikodular bitmek tükenmek bilmiyor.

Bir Apple çalışanı iPhone 4'ten farklı yapıdaki bir telefonla görüntülendi; "acaba iPhone 5 bu mu" sorusu akıllara geldi.

 

Apple'dan resmi bir açıklama bugüne kadar yapılmasa da, uzmanlar henüz hakkında hiçbir kesin bilgi bulunmayan iPhone 5'in en geç Ekim ayında kullanıcılara sunulacağı görüşünde hemfikir.

 

Ancak internete düşen fotoğrafta bir Apple çalışanının iPhone 4'ten farklı bir iPhone'u kullandığının görülmesi, kafaları karıştırdı. "Acaba yeni iPhone bu mu" sorusunu akıllara getiren fotoğraf 9to5Mac.com adresinde yayınlandı.

 

Apple çalışanın elinde bulunan gizemli iPhone, iPhone 4'e göre daha ince bir yapıda. Çalışanın elindeki iPhone'un önceki modele göre daha geniş olduğu dikkat çekerken, kasası da metal çerçeveden oluşuyor. Kıvrımları iPhone 4'ten farklı olan gizemli iPhone'un, iPhone 5'in prototipi olabileceği düşünülüyor.

 

4 inç'lik bir ekranı olan cihazın bağlantı yuvası diğer iPhone'ların aksine çok daha küçük bir yapıda bulunuyor. Ses ve Home butonlarında herhangi bir değişiklik göze çarpmazken, cihazın gerçekten iPhone 5'e ait olup olmadığı ise şimdiden merak konusu oldu.


Bakalım merakla beklenen iPhone 5 bu mu? Bunu önümüzdeki günlerde göreceğiz. 

 

 

 

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi