Apple iPad Mini Tanıtım Lansmanı Tamindir Canlı Yayınında

Apple iPad Mini Tanıtım Lansmanı Tamindir Canlı Yayınında
Kaliforniya eyaletinin San Jose kentinde, TSİ ile 20:00'de başlayacak iPad Mini lansmanını Tamindir aracılığıyla izleyebilirsiniz.

Bildiğiniz gibi özellikle son bir senedir, Apple’ın iPad Mini isminde daha küçük ekran boyutunda bir iPad çıkartacağı söylentileri dolanıp duruyor. Eskiden Apple’ın yeni ürünlerinden son ana kadar kimsenin haberi olmazdı. Ancak, nerdeyse her Apple çalışanının hareketi ve Apple’ın üretim yaptırttığı fabrikalardaki faaliyetleri yakından takip edildiğinden, gelecek ürünler önceden tahmin edilebiliyor.

 

 

Bu yüzden de Apple’ın bu akşam (23 Ekim 2012) Türkiye saati ile 20:00'da başlayacak lansmanında iPad Mini’yi tanıtması bekleniyor. iPad’in yaklaşık 10 inch’lik ekran boyutuna karşılık iPad Mini’nin de yaklaşık 7 inch’lik bir ekrana sahip olması bekleniyor. Bu sayede daha rahat taşınabilir ve fiyatı daha düşük bir iPad ile çok daha sayıda kullanıcıya ulaşılabilir.

 

 

23 Ekim 2012 Türkiye saati ile 20.00'da Kaliforniya’nın San Jose şehrindeki California Tiyatrosunda gerçekleştirilecek olan iPad Mini lansmanını herkesin meraklı gözlerle seyretmesi bekleniyor. Tabi durumun Türkiye açısından da farklı olmadığını söyleyebiliriz.

 

 

iPad Mini lansmanını sizlerde izlemek isterseniz Tamindir aracılığı ile bunu başarabilirsiniz. Bildiğiniz üzere Apple televizyonlarda bu duruma karşı. Tanıtacakları ürünün canlı yayınını malesef televizyondan izleyemiyoruz. Tamindir’in gerçekleştireceği Google+ Hangout ve YouTube OnAir sistemleriyle canlı yayını izleyebilirsiniz.

 

 

İPad mini lansmanını tamindir sitesinden canlı olarak takip edebilirsiniz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi