Apple iPad Mini bu mu?

Apple iPad Mini bu mu?
Apple'ın merakla beklenen iPad Mini'si denilen bir fotoğraf yayınlandı.

Apple'ın iPhone 5 ile birlikte daha küçük ebatlardaki mini iPad'i satışa çıkaracağı öne sürülürken, Çinli bir sitede iPad Mini'ye ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf yayınlandı.

 

Standart bir iPad'e göre daha küçük bir yapıda görünen iPad Mini'de göze çarpan ilk şey ise arka yüzünde kamera yer almaması.

 

Sina Weibo isimli sitede yayınlanan fotoğrafta fazla bir detay göze çarpmazken, cihazla ilgili özellikler de paylaşılmadı.

 

Ancak edilinen bilgiye göre Apple’ın 7 inç ekran genişliğine sahip bir Mini iPad üzerinde çalıştığı bilinmekte. Ayrıca şirketin bu ürününü Ekim ayında yapacağı bir etkinlik kapsamında kullanıcılara sunacağını ileri sürüyor.

 

Apple’ın Mini iPad’i konusunda şu an için pek fazla bilgi bulunmuyor. Ancak Apple’ın bu konuda çalışmalar yaptığı sektörde yer alan birçok haber sitesi tarafından ileri sürülüyor. Bu nedenle ortaya atılan iddialar da gün geçtikçe güçleniyor.

 

Bakalım Apple, Mini iPad konusunda nasıl bir açıklamada bulunacak? Bekleyip göreceğiz.

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi