Apple için Gmail Uygulaması

Apple için Gmail Uygulaması
Google Iphone, Ipod ve Ipad için bir Gmail uygulaması yayınladı. Uygulamanın temelleri hız, verimlilik ve dokunmatik ekran için uygunluk olarak lanse edildi.

Google Iphone, Ipod ve Ipad için bir Gmail uygulaması yayınladı. Uygulamanın temelleri hız, verimlilik ve dokunmatik ekran için uygunluk olarak lanse edildi.Uygulamanın en büyük özelliği Apple cihazınıza kurduğunuz Gmail hesabınız için anlık ileti alabiliyor olmanız. Bunun yanı sıra mail içi arama, arşivleme v.b. mail özelliklerini kullanabiliyorsunuz.Google Gmail uygulaması AppStore'dan ücretsiz olarak indirilebilir.Daha fazla bilgi ve uygulamanın görselleri için:http://www.huffingtonpost.com/mobileweb/slideshow/1071838/195612/

Tech Gözüyle

Teknoloji editörlerimizin güncel teknolojiler hakkında fikirlerini, gelecek için öngörülerini paylaştıkları ayrıca hayatımızda teknolojinin etkileşimi hakkında fikir yürüttükleri teknoloji kategorisidir.

Tech Apps

ios ve android platformlarında kullanılan uygulamalardan editörlerimiz tarafından değerlendirilip, kullanışlı bulunan uygulamalar paylaşılmaktadır.

Tech Çözüm

Hayatımızın vazgeçilmezi teknoloji ile başımız sıkıştığında akıla gelen çözüm merkezi. Nasıl yapılır? sorusunun cevap merkezi